Online dükkanımıza hoş geldiniz!

Hakkımızda

2010 yılında Murat Aksoy aile köklerini takip edip, zeytin ağacından mutfak aksesuarları üreterek başladı bu yolculuğa. Neredeyse klasikleşen bir şehir hikayesi ile reklam dünyasından bunalan eşi İliryana Zeynep Şengel Aksoy ise son beş yıldır Amorf’ta eşine eşlik ediyor.

Bugün zeytin ağacıyla başlayan serüven farklı türlerde özel yapım mobilya ve dekorasyon aksesuarları ile devam ediyor.  2019 yılı itibariyle Amorf online hayatına AMORFHOME olarak devam ediyor. Bizi instagram'da da takip edebilirsiniz.

Başladıkları günden beri aynı dükkanda, aynı atölyede, aynı marangozlar ve ustalarla çalışıyor ve üretiyorlar. Yani yaptıkları işi, evlerine misafir oldukları ve zamanla arkadaşları olan müşterilerini, çalıştıkları ekibi seviyorlar.

Zaman içerisinde büyüyen Amorfhome butik üretim, el yapımı kavramlarını hiç unutmadı. Evlerimizi güzelleştiren diğer malzemeleri repertuvarlarına alsalar da masif ahşapa duydukları saygıyı hep koruyarak yollarına devam ediyorlar.

Benzeri olmayan bizlerin fabrikasyon ürünleri değil, duru, doğal ve dayanıklı ürünleri hak ettiğine inanan bu ekip bu nedenle kulaktan kulağa, arkadaş tavsiyesiyle en çok insanla buluştuklarını belirtiyor.

Ahşap malzemeyi, köy köy gezerek, yakılacak, kullanılmayan, budanan ağaçlardan, dallardan seçiyorlar. Malzemeyi takip edip üretip, ait olduğu yerle buluşturmak için. Bu nedenle her ahşap eşsiz, tekrarı yok. Sadece size özel, sizin için.

Yaş aldıkça güzelleşen masif ahşap ürünlerimiz kaliteli, katışıksız ve kaplamasız.

Tasarımcı kimdir diye soranlara cevabımız DOĞA. Biz sadece onun neresini kullanacağımıza karar veriyoruz.


Neden Amorf?

Ekibimiz

Zeynep Şengel Aksoy

Finans ve Operasyon

Murat Aksoy

Tasarım ve Üretim

Uygar Ulusoy

Marka ve Stratejik Pazarlama Danışmanı